Nagradzanie za płatności mobilne

Płatności mobilne są coraz bardziej popularne wśród klientów banków. Zazwyczaj są one uznawane za wygodne. Z tego powodu są tak chętnie wykorzystywane. Banki zachęcają do nich jeszcze z jednego powodu. Są bezpieczniejsze, ponieważ zmniejsza się wtedy ryzyko pomyłki, zgubienia karty czy gotówki. Stają się również popularne przez nagrody i inne korzyści.

Co możemy zyskać?

Wspomniane wcześniej nagrody za płatności mobilne różnią się w zależności od oferty banku. Nie mniej jednak wyszczególnić można kilka sposobów.

 

Można znaleźć konkursy, w których wygrać można bony podarunkowe czy nagrody rzeczowe za płatności mobilne wykonane w prawidłowy sposób. Zazwyczaj są to okresowe promocje powiązane z jakimś nowym produktem czy wydarzeniem. Bardzo często takie konkursy organizowane są przy współpracy z marką czy usługą. W taki sposób możemy uzyskać bony na kolejne zakupy.

Funkcjonowanie osób korzystających z płatności mobilnych

Użytkownicy płatności mobilnych są nagradzani za pośrednictwem cashbacku. To właściwie chyba najczęstsza praktyka, stosowana zarówno przez banki, jak i zróżnicowane sklepy internetowe i inne miejsca, gdzie płacimy na przykład przy pomocy blika. Spełniając pewne warunki, możemy w taki sposób uzyskać zwrot pewnej kwoty na swoje konto bankowe. Płacąc takim sposobem mobilnie oszczędzamy, nie ponosząc właściwie żadnych kosztów.

 

Najczęstsze są jednak rabaty. Wielokrotnie spotkałam się już z tym, że sklepy internetowe przy danym sposobie płatności oferują darmową wysyłkę czy kod który uprawnia do zakupów z rabatem. Bardzo często takie rabaty mają też banki, które w współpracy z markami oferują dla swoich klientów atrakcyjne zniżki.

 

Wiele zniżek i nagród oczekuje na nowych użytkowników płatności mobilnych. Co jakiś czas można zaobserwować promocje dla osób, które pierwszy raz skorzystają z tego typu płatności. Dostają oni wtedy rabaty bądź bony do zrealizowania podczas kolejnych zakupów. Ten sposób to najlepsza droga do zachęcenia nowych klientów.

Podsumowując

Skorzystanie z takich rabatów, nagród czy innych dodatkowych bonusów jest banalnie proste i bardzo często nie wiemy nawet, że możemy coś dostać właściwie za nic. Banki organizując takie akcje promocyjne sprawiają, że korzystanie z bankowości mobilnej jest dla nas coraz bliższe i coraz bardziej powszechne. Ułatwianie sobie życia powinno być zawsze naszym priorytetem i to właśnie pokazują nam banki i inne instytucje finansowe, które właśnie zachęcają nas do próbowania nowych rzeczy i korzystania z dobrodziejstw technologii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *